Przeprowadzamy test na Koronawirus (2019-nCoV, COVID-19) IgG/IgM.
Wynik w 10 minut. 

 

Szybki test kasetkowy 2019-nCoV IgG/IgM to immunochromatograficzny test do szybkiego, jakościowego i różnicowego wykrywania przeciwciał IgG i IgM na nowych koronawirusach 2019-nCoV w próbkach ludzkiej pełnej krwi, surowicy lub osoczu.

Ogłoszenie ogólnoświatowej pandemii przez Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) spowodowało zawieszenie działalności gabinetów stomatologicznych. Nasi dentyści wspierają pacjentów w sytuacji nagłego bólu zęba, działając jak na zasadzie ostrego dużuru. W trosce o naszych pacjentów w naszym gabinecie wykonujemy testy na korona wirusa Covid-10. Wynik testu pacjent otrzymuje już w 10 minut.

 

Test bada wytwarzane w organizmie przeciwciała:

 

Immunoglobuliny IgG, które są wytwarzane przez organizm po 10-14 dniach od kontaktu z koronawirusem COVID-19, skuteczność testu wynosi 95%(Względna czułość: 91,8%, Względna swoistość: 96,4%, Ogólna zgodność: 95,0%)

Immunoglobuliny IgM są produkowane tydzień później, a wiarygodność testu na koronawirusa COVID-19 wynosi 96,8% (Względna czułość: 95,7%, Względna swoistość: 97,3%, Ogólna zgodność: 96,8%).

 

Nazwa usługi Cena usługi
Test COVID-19 149 zł

 

 

 

Jak wygląda procedura testowa?

  • Pobieramy próbkę krwi, nakłuwamy delikatnie palec,
  • 1 kropla krwi potrzebna do wykonania testu na koronawirus COVID-19 umieszczana jest w pepitce jednorazowego użytku,
  • Próbkę krwi umieszczamy na płytce testowej,
  • Do badanego materiału dodajemy odczynnik, który wykrywa obecność COVID-19,
  • Rezultat testu na koronawirusa COVID-19 znany jest po 10 minutach
 

W PRZYPADKU KIEDY WYNIK TESTU JEST POZYTYWNY I WSKAZUJE, ŻE CHORUJESZ NA KORONAWIRUS COVID-19 OBOWIĄZKOWO SKONTAKTUJ SIĘ Z NAJBLIŻSZĄ STACJĄ SANEPIDU!